F/W 2018/19: W co powinien zaopatrzyć się stylowy mężczyzna?

Nadchodzi jesień, a wraz z nią nowe kolekcje i nowe trendy. W co warto zaopatrzyć się w tym sezonie? Doradzamy!

Trochę musztry nie zaszkodzi – styl militarny

Tej jesieni modę męską zdominują ubrania użytkowe i użyteczne w wojskowym stylu. Wiele kieszeni, stonowane kolory i militarne elementy – to wszystko będzie miało wpływ na modę męską w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019. Naszym faworytem jeśli chodzi o wojskowe akcenty będą kurtki nawiązujące krojami do tradycyjnych i sprawdzonych w trudnych warunkach wojskowych pierwowzorów.

Szkockie klimaty – tartan

Szkocka krata? Jak najbardziej! Tartan w tym sezonie będzie kolejnym hitem mody męskiej. Kurtki, koszule, płaszcze – krata będzie obecna prawie wszędzie i w wielu wydaniach: od strojów oficjalnych po te casualowe.

Ważne, że kolorowo!

W tym sezonie nie będziemy aż tak przywiązywać wagi do kolorów, ponieważ barwą dominująca stylizacji powinny być stonowane odcienie brązu oraz niebieskiego. W łaskach będzie także kolor rdzy oraz burgund. Czyżby inspiracja złotą, polską jesienią?

Moda jest przejściowa, styl masz wiecznie!

Niezależnie od pory roku, trendów czy kolekcji obecnych na wybiegach warto mieć styl i wiedzieć co warto mieć w swojej szafie. Aby zaopatrzyć swoją garderobę zarówno w ponadczasowe i kultowe elementy ubioru jak i te aktualne w danym sezonie warto odwiedzić salon JOOP! w Silesia City Center. Nasza obsługa doradzi co warto ubrać w danym sezonie oraz, które elementy garderoby będą aktualne zawsze.