Akcja prezent!

Nie wiesz co podarować bliskim pod choinkę? Kiedyś sprawę rozwiązywał list do Św. Mikołaja, w którym każdy z nas wymieniał wszystko o czym marzy. Z wiekiem stajemy się jednak bardziej tajemniczy, a kupno idealnego prezentu świątecznego jest nie lada wyzwaniem. Radzimy jak trafić w czyjś gust i nie popełnić świątecznego faux pas!

 
PREZENT DLA KOBIETY

Najważniejsze w prezencie dla kobiety jest ustalenie, kim ona dla Ciebie jest. Jeżeli to bliska przyjaciółka, którą doskonale znasz możesz pokusić się o wybranie ładnej biżuterii, np. klasycznych kolczyków. W przypadku mam, które „nigdy niczego nie potrzebują” warto pomyśleć o czymś praktycznym i jednocześnie wyjątkowym. Świetnie sprawdzą się tutaj eleganckie i stylowe szale oraz skórzane rękawiczki JOOP!

 
PREZENT DLA MĘŻCZYZNY

Przed Tobą kupno prezentu dla mężczyzny? Podaruj sobie oklepane skarpetki czy wełniane swetry! Kluczem do sukcesu jest uniwersalizm – kupujesz prezent dla brata, taty czy przyjaciela? Zawsze dobrym prezentem będzie skórzany portfel JOOP w kolorze klasycznej czerni z wygrawerowanym napisem.

 
PREZENT DLA UKOCHANEJ OSOBY

Nieważne czy kupujesz prezent dla żony, męża, chłopaka czy partnerki. W tak bliskich relacjach zapach jest bardzo ważny, ponieważ buduje nasze codziennie przyzwyczajenia a jednocześnie działa jak afrodyzjak. JOOP WOW to idealny prezent dla każdego. Wersja kobieca z różą, dzikimi malinami i białym piżmem pasuje do każdej z kobiet, a męskie nuty bergamotki, kardamonu i liści fiołka nadają męskiego charakteru zachowując styl i elegancję. Idealny prezent dla idealnej osoby.